O nás


Stavební společnost Crystal pro váš dům s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008. Podíleli jsme se na výstavbě mnoha úspěšných komerčních projektů i rezidenčních nemovitostí. V začátcích jsme působili v okrese Praha západ. Nyní stavební práce realizujeme v celém Středočeském kraji. Během fungování společnosti jsme postupně rozšířili okruh našich služeb, který nyní zahrnuje kompletní stavební práce, do kterých patří i realizace střech. Jako jediná stavební firma v městské části Praha 5 proto poskytujeme ucelenou nabídku profesionálních stavebních služeb. S námi již nemusíte poptávat jednotlivé řemeslníky.

Kromě stavebních prací je naší specializací realizace střech. Provádíme jak opravy, tak i kompletní vyhotovení střech na klíč. Zkušený tým vlastních tesařů, pokrývačů a klempířů zhotoví jakýkoliv typ střech, které vynikají precizním zpracováním a dlouhou životností.

Naším cílem jsou spokojení klienti a dobře odvedená, kvalitní práce, která je za námi vidět. Ke každé zakázce proto přistupujeme individuálně a především zodpovědně. Zároveň se vždy snažíme nalézt řešení pro optimalizaci nákladů s důrazem na zachování požadované kvality.

Sponzorujeme

Divadlo v parku

Divadlo v parku

Sponzorovali jsme vystoupení Divadla v parku pod záštitou Městské části Praha Kunratice. Toto divadlo pořádalo dne 23. 5. 2009 první ročník s názvem: Den loutek a hudby, jak pro malé, tak i pro velké.

2009

Divadlo v parku

První ročník sklidil velký úspěch. Sponzorovali jsme i druhý ročník tohoto divadla. Vystoupení se konalo 22. 5. 2010.

2010

Divadlo v parku

Můžete pomoci s trochou zábavy pro děti i Vy.

www.divadlovparku.cz

2011

Divadlo v parku