Naše služby


Zabýváme se stavební činností, odborným poradenstvím a rekonstrukcí rezidenčních i komerčních nemovitostí. Zajišťujeme kompletní stavební servis včetně projektové dokumentace a vyhotovení stavebních rozpočtů.

Široký rozsah nabízených služeb zahrnuje zemní práce, hrubé stavby a zateplování budov včetně rozvodů energií a dokončovacích prácí. Zároveň provádíme rekonstrukce bytových jader městské části Praha 5, stejně jako v celé metropoli. Naší specializací jsou především tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nové střechy realizujeme jak pro rodinné a rezidenční domy, tak i pro zahradní altány a venkovní garážová stání.

Veškeré služby poskytujeme v okrese Praha západ a v celém Středočeském kraji.

Projektová dokumentace

Zajištění vyhotovení projektové dokumentace včetně vyřízení stavebního povolení.

Finanční rozpočet

Vyhotovení finančního rozpočtu.

Poradenství

Pro své klienty zdarma doporučujeme výběr nových vhodných materiálů, návrhy oprav, rozpočty a stavebně technický konzultační servis.

Výstavby rodinných domů

Zabýváme se kompletní výstavbou rodinných domů začínající od zhotovení základové desky, přes hrubou stavbu až po dokončovací práce v Praze 5 i v okresu Praha západ. Součástí výstavby jsou jak zemní práce, rozvody elektroinstalací a odpadů, tak i zateplení fasád, rodinných domů včetně jejich tónování. Pro zateplení rodinných domů, fasád používáme pěnový polystyren i minerální materiály. Kromě stavby rodinných domů provádíme přístavby nemovitostí a moderní půdní vestavby. K práci používáme pouze kvalitní materiály a ověřené technologie. Zároveň vždy dodržujeme stanovené pracovní postupy a technologické přestávky. Za žádných okolností nenahrazujeme certifikované komponenty za levnější a neověřené materiály.

Rekonstrukce kancelářských prostor, bytů

Provádíme rekonstrukce bytů a kancelářských prostor administrativních budov i komerčních a logistických center v Praze 5 i v okresu Praha západ. Vnitřní bytové práce zahrnují především rekonstrukce koupelen a kuchyní, výměnu rozvodů elektřiny, a rekonstrukci ostatních bytových částí. V rámci rekonstrukce kancelářských prostor provádíme instalaci sádrokartonových konstrukcí, výmalbu, nátěry zábradlí a další navazující činnosti. U venkovních oprav se zabýváme opravami okapových chodníků, plotů a obkládání schodišť.

Realizace střech

Nabízíme kompletní servis plochých i šikmých střech, drobné opravy ale i montáže a rekonstrukce krovů, zateplování střech. Provádím montáž všech druhů krytin včetně dodávky materiálu. Zakázkovou výrobu klempířských prvků, výrobu a montáž parapetů, montáž střešních oken, bednění a armování věnců. Poradenskou činnost včetně výpočtu plochy a rozpisu použitého materiálu na střechu.

Střešní okna

Dodávku a montáž střešních oken vč. doplňků Velux, Roto, Fakro.

Pokrývačské práce

Betonové, pálené, vláknocementové střešní krytiny, asfaltové šindele. Další činnosti: pokládka šindele, montáž střešních oken. Pohotovostní výjezd.

Tesařské práce

Montáž krovů klasických i vazníkových. Dodání řeziva s možností impregnace proti dřevokazným houbám, hmyzu a proti požáru. Výměna střešní konstrukce, velice aktuální vestavba arkýřů do stávajících střech, přístřešky, pergoly, výstavba či přestavba chat.

Klempířské práce

Plechové krytiny, žlaby, prostupy, oplechování, lemování, čištění, apod. Materiály: měď, hliník, titanzinek, pozink, aj. Rekonstrukce historických fasád s klempířskými doplňky.

Výškové práce

Zrealizujeme pro Vás jakékoliv výškové práce, které zajišťujeme z mobilního lešení nebo využíváme horolezeckou techniku.

Zemní práce

Úpravy terénů.

Stavební práce

Stavební úpravy bytových jader a interiérů.

Dřevostavby

Montáže zahradních domků, pergol, altánů, přístřešků pro auta.

Bourací práce

Vyklizení prostor, samozřejmostí je odvoz a likvidace suti na skládku.

Instalatérské práce

ZTI. Instalace plynu, vody, topení a elektro řešíme formou subdodávky od našich dlouhodobě spolupracujícich a prověřených dodavalů těchto služeb.

Elektrikářské práce

Revize.
Nabízíme Vám široké spektrum nadstandardních služeb, z oblasti stavebnictví. Záruční a pozáruční servis. Máme zájem, aby jste zůstali našimi klienty i nadále.

Poskytujeme kvalitní služby za skvělé ceny. Zdarma vyhotovíme cenovou nabídku.
Na následnou zakázku poskytujeme slevu. Zeptejte se našich zákazníků, rádi Vám to potvrdí.

Víme, proč je pro Vás výhodné zvolit
právě nás
, neboť naší prioritou je pracovní spolehlivost a seriózní jednání se zákazníky.
S nabízenými pracemi máme dostatečné zkušenosti, které jsou zárukou dobře odvedené práce.

 

Poptávka:

V případě, že máte zájem o naše služby,
popište prosím Váš požadavek, spojíme se s Vámi.